PLAN REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

      Możliwość komentowania PLAN REKOLEKCJI ADWENTOWYCH została wyłączona

giovanni-batista-pittoni-zwiastowanie

Sobota – 10.12.2016

17.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną

 

Niedziela – 11.12.2016

6.30 Godzinki do NMP

7.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną

9.00 Adoracja z nabożeństwem pokutnym

9.30 Msza Święta z nauką rekolekcyjną

11.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną w Starych Bajkach

12.00 Różaniec z modlitwą Anioł Pański

12.30 Msza Święta z nauką rekolekcyjną

 

Poniedziałek – 12.12.2016

7.00 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną

9.00 Nabożeństwo Pokutne

9.30 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną.

11.00 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną w Starych Bajkach

12.30 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną

17.00 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną

 

Wtorek – 13.12.2016

7.00 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną

9.00 Nabożeństwo Pokutne

9.30 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną.

12.30 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną

17.00 Msza Święta z nauką  rekolekcyjną

 

OTWÓRZCIE DRZWI CHRYSTUSOWI”

Drodzy Parafianie! Przytoczone na wstępie słowa wypowiedział Święty Jan Paweł II, w czasie pielgrzymki do Ojczyzny: Tu, z tego miejsca, powtarzam wołanie z początku mego pontyfikatu: Otwórzcie drzwi Chrystusowi! W imię poszanowania praw człowieka, w imię wolności, równości, braterstwa, w imię międzyludzkiej solidarności i miłości, wołam: Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!” Są one ciągle aktualne, zwłaszcza w czasie naszych parafialnych Rekolekcji Adwentowych.

Otwórzmy więc nasze serca na głoszone w tym czasie Słowo Boże. otwórzmy drzwi naszych mieszkań, aby w nich mógł zamieszkać Chrystus, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Aby narodził się prawdziwie w każdym sercu i rodzinie.

Zapraszamy was do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach, naukach rekolekcyjnych, przystępowaniu do Spowiedzi i Komunii św., aby każdy z nas mógł po Rekolekcjach  powtórzyć za św. Pawłem: „Żyje we mnie Chrystus„.

                                                  Wasi Duszpasterze