I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2017

Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2017 została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale będą odprawiane w poniedziałki i soboty po wieczornej mszy świętej w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej Pomocy. Droga Krzyżowa – we wtorki po mszy świętej dla dzieci i młodzieży, w piątki o tej samej porze, w niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Podtrzymujmy tradycję odprawiania tych nabożeństw w miejscowościach oddalonych od kościoła.
  2. W dzisiejszą niedzielę ofiary na tacę są przeznaczone na Kurię Białostocką, a za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na misje – Ad Gentes.
  3. Planowane na Wielki Post konferencje przedmałżeńskie w tym roku będą przesunięte na miesiąc maj. Przepraszamy.
  4. Bóg zapłać parafianom z Krynic za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Msze z pogrzebu:

+ Kazimierz Nowacki          Trzcianne          pn, wt, śr, czw, pt, sb.

+ Edmund Wejda                Trzcianne          pn, wt, śr, czw, pt, sb.

+ Grzegorz Leszczyński     Trzcianne,         2—20 pażdziernika 2018 r.

+ Tadeusz i Kazimierz Malinowscy    Nowa Wieś    3 –30 pazdziernika  2018 r