II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2017

      Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2017 została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale są odprawiane w poniedziałki i soboty po wieczornej Mszy Świętej, w niedzielę po Mszy Świętej o 12.30, w środy Msza Św. wieczorna z nabożeństwem do M.B. Nieustającej PomocyDroga Krzyżowa – we wtorki po Mszy Św. dla dzieci i młodzieży, w piątki o tej samej porze, w niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Podtrzymujmy tradycję odprawiania tych nabożeństw w miejscowościach oddalonych od kościoła.
  2. W dzisiejszą niedzielę są zbierane ofiary do puszek na misje – Ad Gentes.
  3. W przyszła niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.30 będą poświęcone stroje sportowe NASZYCH MINISTRANTÓW, którzy zdobyli I MIEJSCE w diecezji w piłce nożnej halowej. GRATULUJEMY młodym sportowcom i życzymy dobrych wyników w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Częstochowie w pierwszych dniach maja.
  4. Bóg zapłać parafianom z Krynic za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Msze z pogrzebu:

+ Kazimierz Nowacki         Trzcianne            pn, wt.

+ Grzegorz Pisanko            Chojnowo           pn, śr, czw, pt, sb.

+ Tadeusz Konecki             Zubole                 wt, śr, pt.

+ Czesław Hermanowski   Chojnowo           czw.

+ Lech Szklarzewski           Zubole                 sb.