III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19.03.2017

      Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19.03.2017 została wyłączona
  1. W sobotę obchodzimy Zwiastowania N.M.P. Msze św. w naszej parafii zostaną osprawione o godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Bajkach Starych i o 12.30 /wieczorna msza św. o godz.17.00 już z IV Niedzieli Wielkiego Postu/.
  2. Zachęcamy do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się w naszej parafii za tydzień w sobotę o godz. 17.00 i będą trwały przez niedzielę, poniedziałek i wtorek. Zaplanujmy ten czas na spotkania z Chrystusem w Sakramencie Pojednania, w słuchaniu Słowa Bożego i w Komunii św. Módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji. Rekolekcje porowadzi ks. Bp Antoni Dziemianko, ordynariusz piński.
  3. Bóg zapłać parafianom Krynicy za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  4. Msze z pogrzebu:

+ Kazimierz Nowacki                Trzcianne                 pn.

+ Grzegorz Pisanko                  Chojnowo                wt, pt, sb.

+ Tadeusz Konecki                   Zubole                     śr, czw, pt.

+ Czesław Hermanowski        Chojnowo                pn, wt.

+ Lech Szklarzewski                Zubole                      śr, czw.

+ Krystyna Wiszowata            Nowa Wieś              sb godz. 9.30.

+ Edmund Kulesza                 Białystok                  4—31 pażdziernika 2018 r

+ Janina Ciecierska                Zucielec                    5—27 października, 3 listopada 2018 r.