IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2017

      Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2017 została wyłączona
  1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje wielkopostne, które zakończą się we wtorek. Dziś porządek Mszy Świętych jak w każdą Niedziele. O godz. 15.00 dla chętnych i chcących należeć do grupy modlitewnej nabożeństwo pokutne do Miłosiernego Chrystusa z koronką do Bożego Miłosierdzia. Adoracja zaczyna się o godz. 14.30, a kończy się o 15.30. Jutro i pojutrze msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00, 9.30, 12.30 i 17.00. W poniedziałek Msza Święta w Starych Bajkach o godz. 11.00. Zaplanujmy ten czas na spotkania z Chrystusem w spowiedzi, w słuchaniu Słowa Bożego i w Komunii Świętej. Módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  2. Bóg zapłać parafianom Krynicy za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. Msze z pogrzebu:

+ Kazimierz Nowacki             Trzcianne              śr, czw, pt.

+ Grzegorz Pisanko               Chojnowo             pt, sb.

+ Tadeusz Konecki                 Zubole                  śr, czw.

+ Czesław Hermanowski      Chojnowo            pn,.

+ Lech Szklarzewski               Zubole                 wt, sb.

+ Helena Szydłowska            Zucielec               5 — 29 listopada 2018 r.