V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 02.04.2017

      Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 02.04.2017 została wyłączona
  1. Za tydzień przeżywamy  Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świetej o godz.12.30 tj. ok. godz. 13.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej drogami Trzciannego i Zucielca. Krzyż będzie niesiony przez przedstawicieli poszczególnych miejscowości. I stacja – Nowa Wieś, II stacja – Szorce, III stacja – Krynice, Bajki Zalesie,  IV stacja – Wyszowate, Bajki Stare, V stacja – Zubole, VI stacja  – Chojnowo, VII stacja – Niewiarowo, VIII stacja – Mroczki, Mejły, IX stacja – Boguszki, Masie, X stacja – Wojszki, Milewo, XI stacja -Pisanki, Stójka, Dobarz, Gugny, XII stacja – Zucielec, XIII stacja – Trzcianne, XIV stacja – księża.
  2. W I-szy czw. i w I-szy piątek Msze Świete o godz. 7.00 i 17.00, w Starych Bajkach w piątekt o godz. 15.00.
  3. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejna grupę.
  4. Nabożeństwo z pogrzebu

+ Edmund Wejda                   Trzcianne          pn, wt, śr, czw, pt, sb.

+ Szczepan Lejtkowski          Trzcianne        wt.

+ Grzegorz Pisanko               Chojnowo       pn.

+ Krystyna Wiszowata          Nowa Wieś     sb.

+ Czesław Hermanowski     Chojnowo       pt.

+ Lech Szklarzewski             Zubole             śr, czw.

+ Czesława Chojnowska     Wyszowate     3 — 30 listopada 2018 r.