NIEDZIELA PALMOWA – 09.04.2017

      Możliwość komentowania NIEDZIELA PALMOWA – 09.04.2017 została wyłączona
  1. Dziś wkraczamy w Wielki Tydzień. Przeżyjmy go tak, jak powinien przeżyć człowiek wierzący. Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota niech gromadzą nas na wieczornej Liturgii przy stole Pańskim. Nabożeństwo w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek rozpocznie się o godz. 18.00 a w Wielką Sobotę o godz. 19.00, w Starych Bajkach w piątek o godz. 18.00, a w sobotę o 19.00.  W  Wielki Czwartek i w Wielką Sobotę słuchamy spowiedzi 30 min przed rozpoczęciem nabożeństwa. W Wielką Sobotę święcimy pokarmy w kościele o godz. 12.00,13.00, 14.00, 15.00 i 18.30, na wsiach według porządku z roku ubiegłego. Pojazdy prosimy z Wojszek i Wyszowatych na godz. 9.00.
  2. W pierwszy dzień Świąt – rezurekcja o godz. 6.00, a następne Msze Święte o godz. 8.00 i 10.00 w Starych Bajkach o godz. 9.00W drugi dzień Świąt Msze Święte o godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Starych Bajkach, 12.30 i 17.00.
  3. Zatroszczmy się o przyozdobienie krzyży i kapliczek.
  4. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Trzciannego i Zucielca dziś po sumie tj ok. godz 13.20. Krzyż będzie niesiony przez przedstawicieli poszczególnych miejscowości. I stacja – Nowa Wieś, II stacja – Szorce, III stacja – Krynice, Bajki Zalesie,  IV stacja – Wyszowate, Bajki Stare, V stacja – Zubole, VI stacja  – Chojnowo, VII stacja – Niewiarowo, VIII stacja – Mroczki, Mejły, IX stacja – Boguszki, Masie, X stacja – Wojszki, Milewo, XI stacja -Pisanki, Stójka, Dobarz, Gugny, XII stacja – Zucielec, XIII stacja – Trzcianne, XIV stacja – księża.
  5. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie kościoła, na czwartek prosimy kolejna grupę.
  6. Różom Żywego Różańca dziękujemy za ofiary na dekoracje i kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Nabożeństwo z pogrzebów:

+ Edmund Wejda                     Trzcianne            pn.

+ Grzegorz Pisanko                  Chojnowo          wt, śr.

+ Czesław Hermanowski         Chojnowo          pn.

+ Lech Szklarzewski                 Zubole                wt.

+ Janina Wiszowata                  Wiszowate         śr.