PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 17.04.2017

      Możliwość komentowania PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 17.04.2017 została wyłączona
  1. Uroczystość Wielkanocną  obchodzi się przez oktawę do Niedzieli Przewodniej, która jest Świętem Miłosierdzia. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 specjalne błogosławieństwo dla kierowców i turystów, jak również poświecenie pojazdów mechanicznych.
  2. Jutro, w trzecim dniu świętowania Wielkanocy pragniemy  złożyć dar modlitwy za naszych zmarłych. O godz. 8.30 msza św. składkowa za zmarłych, a po niej procesja na cmentarz z modlitwą różańcową przy 5 stacjach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  3. Zapraszamy na koncert uczniów naszej szkoły. Wystąpią laureaci i uczestnicy Powiatowego Konkursu Pieśni Religijnej, który odbył się w Krypnie. Koncert odbędzie się w naszym kościele w przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 /po poświęceniu pojazdów/.
  4. W sobotę o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza Św. w Pisankach.
  5. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie w kościele, na sobotę  prosimy kolejna grupę.
  6. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i kościoła, p. Katarzynie Gutowskiej za dekoracje, a  chórowi, harcerzom, strażakom, ministrantom, scholi, młodzieży szkolnej i studentom za zaangażowanie się w liturgię Triduum  Paschalnego.
  7. W przyszłą niedzielę  obchodzi dzień Imienin nasz ks. Wojciech. Dobremu Bogu w modlitwie polecajmy naszego Solenizanta.
  8. Za tydzień będą zbierane ofiary na pomoc narodowi syryjskiemu.
  9. Nabożeństwo z pogrzebu

+ Tadeusz Szorc                         Trzcianne,               wt, sb.

+ Szczepan Lejtkowski              Trzcianne,               czw.

+ Czesław Hermanowski          Chojnowo,              śr, czw.

+ Lech Szklarzewski                  Zubole                     wt, śr.

+ Janina Wiszowata                   Wyszowate            czw, sb.

+ Edward  Malinowski             Nowa Wieś              pt.