NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 23.04.2017

Możliwość komentowania NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 23.04.2017 została wyłączona
  1. W poniedziałek będziemy obchodzili uroczystość św. Jerzego, głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej, we wtorek święto św. Marka, Ewangelisty, we środę uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski, a w sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
  2. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 9.30 poświęcenie pojazdów.
  3. Jutro, w poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 12.00, zostanie  odprawiona Msza Św. w Nowej Wsi ku czci św. Wojciecha.
  4. Termin koncertu uczniów naszej szkoły został przeniesiony na następną Niedzielę po Mszy Św. o 9.30. Wystąpią laureaci i uczestnicy Powiatowego Konkursu Pieśni Religijnej, który odbył się w Krypnie.
  5. Wszyscy, którzy chcieliby ofiarować swoją krew potrzebującym zapraszamy dzisiaj do GOK-u w godz. 10.00-14.00.
  6. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie kościoła i zabranie do prania szat liturgicznych. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  7. Msze św. z pogrzebów:

+ Janina Wiszowata                   Wyszowate            pn, wt, sb.

+ Szczepan Lejtkowski              Trzcianne,              pn, czw, pt.

+ Lech Szklarzewski                  Zubole                   śr, czw.

+ Edward  Malinowski              Nowa Wieś            śr, sb.

+ Tadeusz Szorc                        Trzcianne,              pt.