II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2018

Możliwość komentowania II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2018 została wyłączona
  1. W trzecie niedziele miesiąca msze św. o godz. 12.30 będą skierowane specjalnie do dzieci. Pierwsza taka Msza Św. odbędzie się za tydzień 21.01.2018 r. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  2. Poseł na Sejm RP, Dariusz Piontkowski zaprasza na spotkanie we środę 17.01.2018 r. o godz. 17.00. Spotkanie dobędzie się w Szkole Podstawowej.
  3. Biebrzański Park Narodowy, Nadleśnictwo Knyszyn i Starostwo Powiatowe w Mońkach zapraszają właścicieli lasów prywatnych na spotkanie pt. „Kiedy można wycinać drzewa w lesie prywatnym – czyli podstawy gospodarki w lasach”, które odbędzie się 18. Stycznia 2018 r. o godz. 10.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Trzciannem.
  4. Bóg zapłać  parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na najbliższą sobotę prosimy kolejną grupę z Zucielca.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Alfons Bagiński                         Pisanki                       pn, pt.

+ Stanisław Milewski                   Białystok                   wt, sb.

+ Stanisława Bujnarowska         Szorce                       śr, pt.

+ Czesława Bujnarowska           Szorce                        śr.

+ Krzysztof Kulesza                    Boguszewo                wt, sb.

+ Jerzy Kozłowski                       Trzcianne                   czw.

+ Agnieszka Wojtach                  Bajki Zalesie               czw.