WIELKI POST – CZAS WYZWOLENIA

      Możliwość komentowania WIELKI POST – CZAS WYZWOLENIA została wyłączona

Środą Popielcową rozpoczęliśmy święty czas Wielkiego Postu. To czas umartwień, wyrzeczeń, to czas walki z nałogami, złymi przyzwyczajeniami, z zaniedbaniami, z grzechem. To czas, który dzięki naszemu wysiłkowi i łasce Boga, ma nas wyzwolić od jarzma grzechu, abyśmy mogli żyć w większej wolności, w swobodzie ducha, abyśmy jak z najlżejszym sercem mogli cieszyć się ze Zmartwychwstania Chrystusa i poczuć namiastkę własnego zmartwychwstania. Wytrwałości…

Aby zmotywować się do walki ze słabościami, rozważajmy walkę Chrystusa. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

Gorzkie Żale: poniedziałek i sobota po mszy św. wieczornej i w niedzielę po mszy św. o 12.30.

Droga Krzyżowa: we wtorek po mszy św. wieczornej dla dzieci i młodzieży, w piątek po mszy św. wieczornej i w niedzielę po mszy św. o godz. 9.30.