I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2018

Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2018 została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale są odprawiane w poniedziałki i soboty po wieczornej mszy św. i w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna z nabożeństwem do M.B. Nieustającej PomocyDroga Krzyżowa – we wtorki po mszy św. dla dzieci i młodzieży, w piątki o tej samej porze i w niedziele po mszy św. o godz. 9.30. Podtrzymujmy tradycję odprawiania tych nabożeństw w miejscowościach oddalonych od kościoła.
  2. Bóg zapłać parafianom z Zucielca za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na misje Ad Gentes.
  4. Msze z pogrzebów:

+ Stanisława Bujnarowska                 Szorce                   pn, wt, pt.

+ Krzysztof Kulesza                             Boguszewo         śr, czw.

+ Ryszard Broniszewski                     Szorce                  czw, pt.

+ Agnieszka Wojtach                         Bajki Zalesie         wt, śr, sb.

+ Zdzisław Pisanko                            Mońki                   pn, sb.

+ Kazimierz Jarząbski                       Dobarz                  2 – 30 września 2019 r.