RÓŻANOSTOCKA PIELGRZYMKA ROWEROWA

      Możliwość komentowania RÓŻANOSTOCKA PIELGRZYMKA ROWEROWA została wyłączona

Zapraszamy do zapisywania się na Rowerową Pielgrzymkę Różanostocką, która odbędzie się 16 i 17 czerwca. Pierwszego dnia jedziemy do Różanegostoku, a drugiego wracamy do Trzciannego. Każdego dnia mamy do pokonania sześć etapów, w sumie 75 km. Postoje są zaplanowanie w Kuleszach, Goniądzu, Dolistowie, Suchowoli i Jałówce. Podczas postojów oprócz odpoczynku i czasu na posiłek zaplanowane są konferencje i modlitwy. Po przyjeździe do Różanegostoku i nawiedzeniu Sanktuarium, zaplanowana jest Msza Św. i ognisko (kiełbaski we własnym zakresie) wraz z uczestnikami pielgrzymki rowerowej z Białegostoku. Nocleg przewidziany jest w budynku przyklasztornym (Należy wziąć ze sobą przynajmniej karimatę). Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapewniamy serwis rowerowy, możliwość skorzystania z rezerwowego roweru w razie awarii własnego, opiekę duchową i malowniczą, małoruchliwą trasę. Zapisy i informacje u ks. Wojciecha.

PS: czekam na sprawne zapisy, aby móc potwierdzić i lepiej przygotować pielgrzymkę. Potrzebuję szczególnie osób pełnoletnich, ponieważ młodzież już chętna jest. Grupę planuję na około 30 osób. Taką pielgrzymkę organizuję pierwszy raz, więc chcę, żeby było jak najbezpieczniej. Do zobaczenia.