IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018

      Możliwość komentowania IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018 została wyłączona
  1. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na poranne Msze św. i procesje błagalne o urodzaje:  poniedziałek: Milewo, Masie, Mejły,                                                                                           wtorek: Boguszki, Wojszki,  Wyszowate, Gugny, Dobarz, Stójka,                                          środa: Trzcianne, Szorce.

Także w oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. nieszpory i procesję eucharystyczną.    W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, po mszy św  wieczornej o godz. 17.00 odbędzie się poświęcenie ziół, kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi.

  1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
  2. W ubiegły wtorek 33. naszych młodych parafian otrzymało łaskę Sakramentu Bierzmowania. Wyrażamy szczególną wdzięczność tym wszystkim, którzy podjęli trud codziennej modlitwy za bierzmowanych.
  3. Bóg zapłać parafianom z Niewiarowa za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy  kolejną grupę
  4. Zapraszamy do zapisywania się na Rowerową Pielgrzymkę Różanostocką, która odbędzie się 16 i 17 czerwca. W sobotę będziemy jechali do Różanegostoku, a w Niedzielę wrócimy do Trzciannego. Każdego dnia będziemy do pokonania sześć etapów, w sumie 75 km. Postoje są zaplanowanie w Kuleszach, Goniądzu, Dolistowie, Suchowoli i Jałówce. Podczas postojów oprócz odpoczynku i czasu na posiłek będzie można się pomodlić i posłuchać konferencji. Po przyjeździe do Różanegostoku i nawiedzeniu Sanktuarium, zaplanowana jest Msza Św. i ognisko wraz z pielgrzymami z Białegostoku. Nocleg będzie w budynku przyklasztornym. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisy i informacje u ks. Wojciecha.
  5. Nabożeństwo z pogrzebu

+ Edmund Chrostowski  Zubole           czw, sb.

+ Jarosław Kuklo              Trzcianne     czw,

+ Janina Mroczko             Mońki          pn, wt,

+ Stanisław Lasota          Trzcianne    wt, pt,

+ Waldemar Wasilewski  Trzcianne   pn,

+ Stanisław Wasilewski    Zucielec     pn, sb,

+ Honorata Konecko        Bajki Zal.   śr,

+ Adam Gutowski,             Szorce,       śr,

+ Alfons Dąbrowski          Mońki,  8 — 30 listop. i 2 —  7 grudnia 2019 r.

+ Kazimierz Milewski       Pisanki,  7—30 listop. i 3– 31 grudnia 2019 r.