XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA-11.11.2018

Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA-11.11.2018 została wyłączona

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas III gim i VIII  odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30

1. W piątek obchodzimy ur. NMP, Matki Miłosierdzia, Patronki naszej Archidiecezji.  Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.00, 9.30 i 17.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele  listopada  o godz. 8.50 i 11.50. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych

3. W dzisiejszą  niedzielę są zbierane ofiary do puszek  na Kościół prześladowany.

4. Bóg zapłać parafianom z Wojszek za posprzątanie kościoła.  Na sobotę prosimy pierwszą grupę z Milewa.

5. Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika (12.11)

6. Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski (13.11)

7. Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej (17.11)

8. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Czesława Pogorzelska,    Wyszowate, pn

+ Helena Szydłowska,         Zucielec,     wt

+Stanisława Chojnowska,    Milewo       wt

+Janina Ciecierski,              Zucielec,      śr, czw.

+Lidia Szablowska,              Barciany,    śr, sb

+Tadeusz Wasilewski,         Trzcianne,   pn

+Bronisława Kostko,           N.Wieś,       czw, pt

+Krystyna Daniłowska,       Bajki Zal.    pt

+Mateusz Lasota,                Trzcianne,   sb

+Irena Klepadło,                 Nowa Wieś       6—30 marca 2020 r.

+Waleria Nowacka,            Trzcianne    7—27 marca 2020 r.