II NIEDZIELA ADWENTU – 09.12.2018

      Możliwość komentowania II NIEDZIELA ADWENTU – 09.12.2018 została wyłączona
  1. Za tydzień, w III-cią niedzielę Adwentu /dokładnie w sobotę o godz. 17.00/ rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św. będzie taki sam jak w każdą niedzielę .również z mszą św. wieczorną o godz. 17.00 w poniedziałek  i we wtorek. Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. i módlmy się o dobre  duchowe owoce tych rekolekcji. Rekolekcje prowadzi ks. Biskup Aleksander Jaszewski.
  2. Zapraszamy na Roraty    z udziałem dzieci ,młodzieży i harcerzy  we wtorki o godz. 17.00.a w soboty o 7.00 rano, w środy na mszę św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej  Pomocy o godz. 17.00.
  3. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny. Część ze składanych na ten cel ofiar zasili  pomoc biednym dzieciom. Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 udzielimy błogosławieństwa matkom, które oczekują potomstwa.
  5. Dziś są zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła  na wschodzie.
  6. Bóg zapłać parafianom z Mroczek za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  7. Wspomnienie św Łucji, Dziewicy (13.12)
  8. Wspomnienie św. Jana od Krzyża, Prezbitera i Doktora Kościoła (14.12)
  9. Msze św.  z pogrzebu:

+Tadeusz Wasilewski,        Trzcianne,   sb

+Jadwiga Rafałowska,         Mroczki,     śr. czw

+Mateusz i Stanisław Lasota,Trzcianne,czw, pt

+Marianna Pezowicz,          Zucielec,     pn, wt

+Ireneusz Dębkowski,         Mońki,        pn, sb

+Danuta Kacperska,            Trzcianne,   wt.

+Irena Konecko,                  Zubole,       śr, Pt

+Mirosław Piechowski,       N.Wieś, 15—30kwietnia i 2—12maja 2020r