UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO- ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI – 6.01.2019

Możliwość komentowania UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO- ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI – 6.01.2019 została wyłączona

1. W tym tygodniu kończymy kolędę:

pn.    godz.9.00 Stójka, Dobarz, Gugny,    godz.16.00 Blok Nauczycielski

wt.   godz. 9.00   Mejły,                           godz.16.00 ul Nowa Blok

śr.    godz. 9.00  kol N. Wsi                     godz.16.00 ul. Ogrodowa i Szkolna

czw. godz. 9.00  Masie,                           godz.16.00 ul Wojska Polskiego

pt.   godz. 9.00   Krynica

Bóg zapłać za wspólną modlitwę, wszelką życzliwość, gościnność i szczere rozmowy. Niech Boże Błogosławieństwo, które próbujemy zanieść do wszystkich rodzin, w pełni owocowało i  pomagało wytrwać  w dobrych postanowieniach. Życzymy każdej rodzinie Bożego pokoju, zgody, miłości. wzajemnego zrozumienia, zdrowia i zadowolenia, a rodzicom mądrości i cierpliwości w dobrym i chrześcijańskim wychowaniu oraz szacunku i wdzięczności od dzieci.

W roku 2018 w parafii było 23 śluby , 36 chrztów,  55 pogrzebów, 34  przystąpiło do I-szej komunii św.  33   przyjęło sakrament bierzmowania.

Planowane prace na ten rok rozpoczną się wiosną. Ofiary pieniężne na parafię, kościoły w Trzciannem , w ST. Bajkach i z pogrzebów na msze za zmarłych   są lokowane w miejscowym Banku.

2. Bóg zapłać parafianom z Mroczek za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną   grupę.

3. Msze z pogrzebu:

+Mateusz i Stanisław Lasota,Trzcianne,   wt, śr, czw.

+Zofia Bajkowska,                Trzcianne,    pn, wt,

+Irena Konecko,                     Zubole,       śr, czw.

+Pelagia Dąbrowska,             Chojnowo,  sb

+Bogusław Bujnarowski,       Szorce,        pt, sb

+Wacława Cichoń,                   Chicago,     pt

4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VI i VII odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30.

5. W następną niedzielę (13.01) święto Chrztu Pana Jezusa i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.