I NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 13.01.2019 r.

      Możliwość komentowania I NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 13.01.2019 r. została wyłączona
  1. Zakończyliśmy kolędę. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, wszelką życzliwość, gościnność i szczere rozmowy. Niech Boże Błogosławieństwo, które próbujemy zanieść do wszystkich rodzin, w pełni owocuje i pomaga wytrwać w dobrych postanowieniach. Życzymy każdej rodzinie Bożego pokoju, zgody, miłości, wzajemnego zrozumienia, zdrowia i zadowolenia, a rodzicom mądrości i cierpliwości w dobrym i chrześcijańskim wychowaniu dzieci.
  2. Bóg zapłać parafianom z Mroczek za sprzątanie kościoła i upranie szat liturgicznych, na sobotę prosimy pierwszą grupę z Chojnowa.
  3. Za tydzień (20.01.2019) w związku z feriami zimowymi nie będzie spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII i III gimn. Odbędzie się w natomiast w niedzielę po feriach 10.02.2019 r. o godz 9.30. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 18 czerwca 2019 r. o godz. 17.00.
  4. Wspomnienie św. Antoniego Opata (17.01)
  5. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa (19.01)
  6. W piątek (18.01) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się (25.01)
  7. Dzień imienin J.E. Ks. Bp Henryka Ciereszki (19.01). Polecajmy Bogu w modlitwie Dostojnego Solenizanta.
  8. Dział Ekonomiczny Kurii Metropolitalnej Białostockiej dziękuje wszystkim wiernym, którzy w tym trudnym pod względem ekonomicznym czasie utrzymują Instytucje Archidiecezji Białostockiej. Bóg zapłać.
  9. Msze z pogrzebu:

+ Zofia Bajkowska,                          Trzcianne,          pn

+Wacława Cichoń,                             Chicago,           pn, wt

+ Mateusz i Stanisław Lasota,            Trzcianne,        wt, śr

+ Pelagia Dąbrowska,                        Chojnowo,         śr

+ Bogusław Bujnarowski,                   Szorce,            czw, pt

+ Antoni Znosko,                                 Szorce,            czw

+ Kasper Wojno,                                 Bajki St.,         pt, sob

+ Irena Konecko,                                 Zubole,            sob