POSŁUGA NASZEGO MISJONARZA KS. WOJCIECHA

      Możliwość komentowania POSŁUGA NASZEGO MISJONARZA KS. WOJCIECHA została wyłączona

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Parafian z Kazachstanu, z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Uralsku, gdzie od prawie czterech miesięcy pracuję. Moja parafia to jakieś 50 osób, z których nawet jeszcze wszyscy nie są ochrzczeni, bo tutaj czas przygotowania do chrztu jest długi i wymagający. W mieście mieszka ponad 300 000 ludzi, większość z nich to muzułmanie, ale nie są agresywni, wręcz przeciwnie są bardzo serdeczni i pomocni. Mam dobrego proboszcza i jeszcze dwie siostry zakonne do pomocy, więc nie jest źle, właściwie to muszę powiedzieć, że czuję się wspaniale, bo i ludzie są mili i przyroda dla mnie przyjazna, bo tylko jest zima i lato, i ja jakoś lepiej żyję. Jeszcze raz dziękuję za ofiary, które złożyliście. Zużyliśmy je na bardzo różne cele w parafii. Mam nadzieję, że właściwie je spożytkowaliśmy. Pozdrawiam i do zobaczenia we wrześniu ( muszę wracać co roku do Polski, żeby wyrobić kolejną wizę). ks. Wojciech. Zdjęcia