III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019 r.

Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019 r. została wyłączona
  1. Jutro tj w pn. obchodzimy ur. Zwiastowania N.M.P./ Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 12.30, 17.00, w ST. Bajkach o godz. 11.00, o  21.00 Apel Jasnogórski.
  2. Zachęcamy do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się w naszej parafii za tydzień w sobotę o godz. 17.00 i będa trwały przez niedzielę,  poniedziałek i wtorek. Zaplanujmy ten czas na spotkania z Chrystusem w spowiedzi, w słuchaniu Słowa Bożego i w komunii św.Módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  3. Bóg zapłać parafianom  z Zubola za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy   kolejną grupę.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII i III gimn. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30. Prosze o przybycie obojga rodziców.
  5. Msze z pogrzebu:

+Henryk Kramkowski,          Trzcianne,   pn godz. 9.00, wt, pt,sb

+Lucjan Mariański,                Zubole         pn, wt,sb

+Alfreda Szymańska,             Boguszki,    śr, czw.

+Andrzej Szklarzewski,         Zubole,        śr.

+Bogumił Bujnarowski,         Szorce,        czw,Pt

+Natalia  Bartnikiewicz,         Szorce,       3—19 września 2020 r.

+Mateusz Jakub Ostrowski,   B-stok         4—12 lipca       2020 r