Niedziela Palmowa i Droga Krzyżowa 14.04.2019

      Możliwość komentowania Niedziela Palmowa i Droga Krzyżowa 14.04.2019 została wyłączona

Dziś w naszej parafii odbyła się parafialna uroczysta Droga Krzyżowa ulicami Trzciannego i Zucielca.  Krzyż był niesiony przez przedstawicieli poszczególnych miejscowości: I – N. Wieś, II- Szorce W, III- Krynice- Bajki Zal. IV-Wyszowate, Bajki St. V- Zubole, VI- Chojnowo, VII- Niewiarowo, VIII-Mroczki, Mejły, IX-Boguszki, Masie, X- Wojszki, Milewo, XI- Pisanki,Stójka,Dobarz, Gugny., XII-Zucielec, XIII- Trzcianne, XIV- księża.

Dziękujemy wszystkim za udział i przeżycie religijne tego świętego czasu. Strażakom z OSP Chojnowo, Trzcianne i Wyszowate za posługę przy Krzyżu i zabezpieczenie drogi przemarszu, harcerzom za udział i , ministrantom za posługę liturgiczną oraz przy nagłośnieniu, lektorom czytającym rozważania, Panu Organiście za posługę śpiewem oraz ks. Grzegorzowi za prowadzenie i przygotowanie rozważań.

Zdjęcia