PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 22.04.2019

      Możliwość komentowania PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 22.04.2019 została wyłączona
  1.  Uroczystość Wielkanocną  obchodzi się przez oktawę do Niedzieli Przewodniej, która jest Świętem Miłosierdzia. Za tydzień w niedziele po mszy św. o godz. 9.30 specjalne błogosławieństwo dla kierowców i turystów, jak również poświecenie pojazdów mechanicznych.
  2. Jutro, w trzecim dniu świętowania Zmartwychwstania pragniemy  złożyć dar modlitwy za naszych zmarłych.  O godz. 8.30 msza św. składkowa za zmarłych, a po niej procesja na cmentarz z modlitwa różańcowa przy 5 stacjach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  3. Bóg zapłać parafiankom z Koła Gospodyń Wiejskich z Szorc  za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy kolejna grupę.
  4. Nabożeństwo z pogrzebu

+Jerzy Broniszewski,             Szorce ,       śr,czw,pt

+ CezaryBrzostowski             ST.Bajki      pn

+Józef Szalowski,                  ST. Bajki,    wt

+Alfreda Skarżyńska,            N.Wieś,        wt.

+Andrzej Szklarzewski,         Zubole,        czw,pt,sb