Wielkanoc 2019

      Możliwość komentowania Wielkanoc 2019 została wyłączona

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom oraz ich gościom pragniemy przekazać najlepsze życzenia.

Niech radość wielkanocna towarzyszy wam w sercach, aby spotkanie z Chrystusem w świątyni, a później w gronie rodzinnym zaowocowało pogłębieniem naszej wiary.

Niech Chrystus zmartwychwstały błogosławi, umacnia i obdarza Was potrzebnymi łaskami.

Wasi duszpasterze:

ks. prob. Kazimierz

ks. Grzegorz

ks. Marcin

Pragniemy jeszcze raz podziękować następującym osobom i grupom :

Za wykonanie CIEMNICY i GROBU PAŃSKIEGO:

Ks. Grzegorzowi, Katarzynie Gutowskiej, panu kościelnemu Janowi Piechowskiemu, Kołom Gospodyń Wiejskich z Krynic, a także z  Szorc i Niewiarowa , Dorocie Dąbrowskiej, Jarosławowi Wilczewskiemu i synowi Karolowi, Andrzejowi Zalewskiemu, Teresie i Mieczysławowi Kirejczykom,  Magdalenie i Antoniemu Janickim wraz z córką Klarą, Teresie i Markowi Szydłowskim,  Janowi Rzędzianowi, Kazimierzowi Wiszowatemu, Wojciechowi Rynkiewiczowi, oraz wszystkim co przyczynili się w jakiejkolwiek pomocy a szczególnie także parafianom z Zabłudowa, gdzie ks. Grzegorz wcześniej posługiwał: pani Halinie za trawę, pani Gosi za drzewka, oraz za tulipany.

Za posługę w kościele:

Panu organiście Andrzejowi Kamińskiemu wraz z synami, panu kościelnemu Janowi Piechowskiemu, chórowi, Strażakom OSP, Ministrantom, Scholi „Cecylianki”, Grupie modlitewnej, lektorom, Harcerzom i wszystkim którzy przyczynili się do pobożnego przeżywania uroczystości.