XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019 r.

      Możliwość komentowania XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019 r. została wyłączona
 1. W oktawie Bożego Ciała o 7.00  zachęcamy na msze św. i procesje błagalne o urodzaje , poniedziałek – Milewo,  Masie,  Mejły., wtorek – Boguszki,  Wojszki,  Wyszowate,Gugny Dobasz, Stójka . środa, Trzcianne,  Szorce.. Także w oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. nieszpory i procesję eucharystyczną.W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, po mszy św  wieczornej o godz. 17.00; poświęcenie żiół, kwiatów i błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi.    W pn – msza św. w intencji Boguszek/ w tym roku  w kościele/
 2. W  czwartek  i w piątek w naszej parafii czterdziestogodzinne nabożeństwo przed uroczystością odpustową św. App. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 9.3011.00 w Starych Bajkach/ tylko w czwartek/ 12.30 i 17.00. / w piątek o 21.00 Apel Jasnogórski. Zapraszamy na Msze św. i adorację Najświętszego Sakramentu, aby jak najgłębiej , na wzór uczniów do Emaus przeżyć spotkanie z Chrystusem w spowiedzi, w  Słowie Bożym i w Komunii św. Do spowiedzi zapraszamy  w czwartek i w piątek , również tych którzy obchodzą I-sze Piątki miesiąca.
 3. W sobotę odpust parafialny- dzień szczególnych łask, które możemy otrzymać od Boga za przyczyną tak wspaniałych patronów, św. Apostołów Piotra i Pawła.. Porządek mszy św. o godz. 7.00,   9,30,   12.30 i    17.00. O godz. 9.30 odprawi mszę św. ks. Stanisław Rafałko, który w tym roku przeżywa jubileusz 25 –lecia kapłaństwa. Po mszy św. procesja eucharystyczna – odpustowa, na którą zapraszamy dzieci z I-szej komunii św, bierzmowanych, scholę , harcerzy, strażaków i innych wiernych, nie tylko z parafii.
 4. Bóg zapłać  parafianom z  Zubola  za posprzątanie w kościele , na  środę  prosimy kolejną grupę.
 5. Zebraliśmy kwotę 3093 zł, na pomoc pogorzelcom rodzinie ks. Wojtacha. Ksiądz Dziekan Wojciech przekazał pieniądze poszkodowanym. Obdarowana rodzina składa serdeczne Bóg zapłać.
 6. Nabożeństwa z pogrzebu:+Elżbieta Szlaga,                    Krynica ,     pt sb

  +Władysława Mroczko,           Mroczki      wt,śr

  +Józef Wejda                           Trzcianne    pn, wt,śr

  +Wacława Wasilewska,           Trzcianne,    pn, pt

  + Honorata Rafałko,                 Mejły,          Sb

  +Filomena Milewska,               B-stok,         2—26  X . 2020 r

  +Władysława Apoń,                 Niewiarowo,1—27. X.  2020 r