XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.07.2019 r.

Możliwość komentowania XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.07.2019 r. została wyłączona
  1. Za tydzień w niedzielę (14.07.2019r.) w związki z XXI Dniami Trzciannego godziny Mszy św. ulegają zmianie. W Starych bajkach Msza Św. będzie o godzinie 10.45, natomiast w Trzciannem o godzinie 12.00.
  2. Siostry Zmartwychwstaniki składają serdeczne Bóg Zapłać za ofiary na dom Mocarza. Dodatkowo oprócz ofiar do puszek parafia przekazała połowę tacy niedzielnej, a z kaplicy z Bajek przekazano tacę z 40-to Godzinnego Nabożeństwa i tacę niedzielną.
  3. Wspomnienie św. Jana z Dukli, Prezbitera (8.07)
  4. Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy (11.07)
  5. Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika (12.07)
  6. Wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, Pustelników (13.07)
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Zubola, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Msze Św. z pogrzebów:

+ Józef Wejda Trzcianne, pn,pt, sob