XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019 r.

      Możliwość komentowania XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019 r. została wyłączona
  1. W wtorek obchodzimy uroczystość  N.M.P. z Góry Karmel,  M.B. Szkaplerznej –odpust w naszej parafii. Msze św. o godz.7.00, 9.30.,11.00 –St. Bajki,  12.30 i 17.00. / jutro , w wigilię uroczystości  o 21.00 – Apel Jasnogórski.  Na początku każdej mszy św. zamiast aktu pokuty – obrzęd pokropienia wiernych woda święconą   na pamiątkę chrztu św. i poświecenie krzyżyków , medalików lub szkaplerzy,  które nosimy lub postanawiamy nosić.       Jak co roku po Mszy św. będą zbierane ofiary na środki transportu dla naszych misjonarzy i misjonarki, by mogli dotrzeć do swoich    wiernych ze Słowem Bożym i pomocą materialną.Przez nasze modlitwy i ofiary sprawimy, że więcej będzie dobra i miłości, którą czynią i o której świadczą misjonarze na całym świecie.
  2. W ostatnim czasie wykonano nowy parking od strony domu parafialnego, dokończono remont sali spotkań parafialnych z wymianą instalacji elektrycznej i odremontowano pokój na plebanii  na spotkania w mniejszych grupach.Wczesną jesienią planowane są jeszcze prace przy naprawie parkanu cmentarnego od strony Zucielca. Szczegóły zostaną podane przy końcu roku. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  3. W dniach 3-10 odbędzie się Rowerowa pielgrzymka z B-stoku na Jasną Górę. Informacje można znaleźć na str.inter. www.rowerymka.pl. Zapraszamy
  4. Parafianom z Zubola  dziękujemy  za posprzątanie w kościele, na  sobotę   prosimy kolejną grupę.
  5. Nabożeństwa z pogrzebu:

+Anna  Świerzbińska,            Wyszowate,  czw.,sb

+Irena Chmielewska,              Niewiarowo,  pn

+Józef Wejda                          Trzcianne      śr, czw.,

+Jerzy Lipiński,                      Bajki Zal,      sb

+Łucja Milewska,                    Pisanki,         śr, pt

+Danuta Mroczko,                   Milewo,        pt.

+Józef Kwieciński,                  Wyszowate,  pn,wt

+Marianna Rafałko,                 Mejły,          3—24 pażdziernika 2020 r.