XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.2019 r.

      Możliwość komentowania XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.2019 r. została wyłączona
 1. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele  listopada  o godz. 8.50 i 11.50. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
 2. W dniach 1 – 8 listopada  za nawiedzenie  cmentarza  można uzyskać odpust zupełny. Warunki uzyskania odpustu: odmówienie: Ojcze nasz i Wierzę w Boga Ojca w intencjach Ojca św. i  stan łaski uświęcającej.
 3.  Zapraszamy chętnych na wieczorną mszę św, a po niej na wspólne nawiedzenie cmentarza z modlitwą różańcową. Prosimy zabrać z sobą lampiony lub świece.
 4. W czwartek, w I-szy czw. miesiąca będzie odprawiona msza św. za zmarłych biskupów i kapłanów {komunia św pod dwiema postaciami}.
 5. Wójt Gminy Trzcianne Pan Marek Krzysztof Szydłowski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na uroczystości związane ze „Świętem Niepodległości”, które odbędą się 7 listopada 2019r. (czwartek). Uroczysta msza św. za Ojczyznę o godz 10.00. Po Mszy św. nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.
 6. KGW w Niewiarowie zaprasza do udziału w niepodległościowym rajdzie rowerowym w dniu 9 listopada 2019 (sobota).Startujemy o godz.11.00 przy kościele w Trzciannem-kierunek pomnik w Zubolu. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych wyruszymy pojazdami. Na uczestników czeka w lesie niespodzianka.
 7. W dniu 10 listopada 2019 (niedziela) o godz.14.00 zapraszamy na uroczystość połączoną ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych i słodkim poczęstunkiem. Uroczystość odbędzie się w świetlicy wiejskiej w  Niewiarowie.
 8. Bóg zapłać parafianom z N.Wsi za posprzątanie kościoła  na sobotę prosimy kolejną grupę.
 9. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek  na Kościół prześladowany.
 10. W przyszłą niedzielę  Msza św. o godz 12.30 z udziałem dzieci i rodziców klas III przygotowujących się do I Komunii św. Zaprasza ks. Grzegorz.
 11. Msze św. z pogrzebów:

+ Ignacy Tekień,               Zucielec       wt, sob

+ Tadeusz Bankiewicz,     ST.Bajki,     śr.

+ Kazimierz Kapica,         Szorce,        pn, śr

+ Sławomir Olszyński,      Masie,         pn, wt

+ Krzysztof Kulesza,         Boguszki,   czw

+ Kazimierz Milewski,       Pisanki,       czw

+ Sabina Zajkowska,          Wyszowate, pt

+ Alfons Dąbrowski,          Mońki,        pt, sb