XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.11.2019 r.

Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.11.2019 r. została wyłączona
  1. W sobotę obchodzimy ur. NMP, Matki Miłosierdzia, Patronki naszej Archidiecezji. Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.
  2. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele  listopada  o godz. 8.50 i 11.50. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  3. Dziś, w wigilię Święta Niepodległości Polski w kościele o godz. 14.45 rozpocznie się adoracja przed N.Sakramentem z modlitwą do Bożego Miłosierdzia w intencji Naszej Ojczyzny i Pokoju na świecie. Zapraszamy chętnych do wspólnej adoracji i zachęcamy do modlitwy w tych intencjach w swoich miejscowościach lub w Rodzinach. W Święto Niepodległości będą odprawiane msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Jest to dzień Imienin naszego ks. Marcina. Pamiętajmy o modlitwie w  intencji  naszego Solenizanta.
  4. W dzisiejszą  niedzielę są zbierane ofiary do puszek  na Kościół prześladowany.
  5. Bóg zapłać parafianom z N. Wsi za posprzątanie kościoła  na piątek prosimy kolejną grupę.
  6. Organizowany jest wyjazd do kina w Białymstoku na film „NIEPLANOWANE”. 15.11.2019 r. (piątek). Wyjazd o 17:30. Koszt 40 zł. Zapisy u Karola Laskowskiego lub u ks. Marcina . Wyjazd jest doskonałą okazją na parafialną integrację.
  7. Za tydzień (17.11.2019r.) godz 9.30 spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obojga rodziców obowiązkowa.
  8. Nabożeństwa z pogrzebu.

+ Ignacy Tekień,               Zucielec      pn, wt

+ Tadeusz Bankiewicz,     ST.Bajki,    pt.sb