I NIEDZIELA ADWENTU – 01.12.2019

Możliwość komentowania I NIEDZIELA ADWENTU – 01.12.2019 została wyłączona
  1. Za dwa tygodnie, w III-cią niedzielę Adwentu /dokładnie w sobotę o godz. 17.00/ rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. i módlmy się o dobre  duchowe owoce tych rekolekcji.
  2. Zapraszamy na Roraty    z udziałem dzieci , młodzieży i harcerzy w środy o godz.17.00 i w soboty rano o godz. 7.00.
  3. W tym tygodniu przypada I-szy czw i I-szy Pt, Msze św. o godz. 7.00 i 17.00, w ST. Bajkach w Pt . o godz. 15.00.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie dzieci z I-szej Komunii  św. i ich rodziców.
  5. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny./mała 8 zł, duża 15 zł/ Nadwyżka ze składanych na ten cel ofiar zasili  pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  6. W dzisiejszą w niedzielę ofiary na tacę są zbierane na Kurię Białostocką.
  7. Bóg zapłać parafianom z N. Wsi za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Dziękujemy za segregację śmieci na cmentarzu. Żywe kwiaty stawiamy   tylko na parkanie przy śmietnikach tj od strony Trzciannego.
  9. Rozpoczęło się ogrzewanie kościoła. Prosimy wchodzić i wychodzić głównym wejściem. Dziękujemy.
  10. Dziś po mszy św.  zbierane są ofiary na drogą operację dziecka z Ukrainy. Zbiórka  została uzgodniona z naszą Kurią Arcybiskupią.
  11. Msze św.  z pogrzebu:

+ Tadeusz Klepadło,         N.Wieś,       wt,sb

+ Kazimierz Milewski,       Pisanki,       wt,pt

+ Alfons Dąbrowski,          Mońki,         pn,sb

+ Bożena Pogorzelska,       ST.Bajki,     pn,czw,

+ Lucjan Gieńko,                Krynica,      Pt

+ Antoni Bujnarowska,      Szorce,        Sb

+ Waldemar Pisanko,         Pisanki, 3—24 lutego i5—13 marca 2021r

+ Marek Ostrowski,            Białystok,   2—23 lutego 2021r.

+ Weronika Popławska       Szorce,       4— 24 lutego 2021r.