II NIEDZIELA ADWENTU – 08.12.2019

      Możliwość komentowania II NIEDZIELA ADWENTU – 08.12.2019 została wyłączona
  1. Za tydzień, w III-cią niedzielę Adwentu /dokładnie w sobotę o godz. 17.00/ rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku.  Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. i módlmy się o dobre  duchowe owoce tych rekolekcji. W niedzielę podczas rekolekcji zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, niech to będzie czas przygotowania się do spowiedzi św. Plan rekolekcji podamy w sobotę wieczorem.
  2. Zapraszamy na Roraty z udziałem dzieci, młodzieży i harcerzy w środy o godz.17.00 i w soboty rano o godz. 7.00.
  3. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny./mała 8 zł, duża 15 zł/ Nadwyżka ze składanych na ten cel ofiar zasili  pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  4. Bóg zapłać parafianom z N. Wsi za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Msze św.  z pogrzebu

+ Kazimierz Milewski, Pisanki: pn, wt, pt, sob,

+ Lucjan Gieńko, Krynica: pn, wt,

+ Bożena Pogorzelska, St. Bajki: śr, czw,

+ Tadeusz Klepadło, N. Wieś: śr, czw,

+ Antoni Bujnarowski, Szorce: pt, sob,

Msza św. za + Ryszarda Małeckiego zostanie odprawiona w poniedziałek o godzinie 7.00.

6. Rozpoczęło się ogrzewanie kościoła. Prosimy wchodzić i wychodzić głównym wejściem. Dziękujemy.

KOŁO  GOSPODYŃ WIEJSKICH w  Niewiarowie we współpracy z OSP Trzcianne i Trzciańską Drużyną Harcerską  informuje, iż za tydzień,  w dniach 14-15 grudnia 2019 (sobota -niedziela) będą zbierane pieniądze do puszek na rehabilitację Kajtusia zamieszkałego na terenie naszej parafii. Niezbędna jest specjalistyczna rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna. Mamy nadzieję ,że dzięki  ofiarności naszych parafian  Kajtuś będzie mógł  funkcjonować jak każde dziecko. Zapraszamy  inne organizacje i stowarzyszenia  do włączenia się do naszej akcji. Spotkanie organizacyjne przedstawicieli wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z naszej parafii odbędzie się w poniedziałek (9.12.) po Mszy św. o godz. 17.00 na plebanii. Zaprasza ks. Marcin.