III NIEDZIELA ADWENTU – 15.12.2019

Możliwość komentowania III NIEDZIELA ADWENTU – 15.12.2019 została wyłączona
  1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św. w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00,9.30, 12.30 i 17.00 w Bajkach tylko w poniedziałek  o godz. 11.00. Zaplanujmy je już teraz i wybierzmy sobie dogodny  czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św.

Dzieci i młodzież zapraszamy  na mszę rekolekcyjną o godz. 12.30. Dyrekcji szkoły dziękujemy za życzliwość.

Św. Franciszek , patron szkoły napisał. ”wszystko, co ludzie na tym świecie posiadają lub zdobywają, prędzej czy   później  zostawią lub stracą. Ale  zapłatę za miłość i czas poświęcony Bogu, który dali,  zabiorą ze sobą”

Dziś o godz. 15.00 zapraszamy chętnych na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

2. We wtorek po mszy św. o godz.12.30 odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady parafialnej.

3. Bóg zapłać parafianom z N. Wsi za posprzątanie kościoła. Na sobotę   prosimy kolejną grupę.

4. Msze św.  z pogrzebu:

+ Tadeusz Klepadło,         N.Wieś,       pt,sb