III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020r.

Możliwość komentowania III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020r. została wyłączona
  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Ofiarowania PańskiegoŚwiatowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz.7.00,9.30, 11.00-St.Bajki, 12.30   /podczas  każdej mszy św.- poświęcenie gromnic/. w sobotę o godz. 17.00 msza św. wigilijna .

W przyszłą  niedzielę ofiary na tacę będą  przeznaczone  na zakony klauzurowe,  w niedzielę za dwa tygodnie na Fundusz Budowlany naszej Archidiecezji a w  kolejną niedzielę  za trzy tygodnie na Seminarium Duchowne w Białymstoku.

2. Bóg zapłać parafianom z Szorc za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.

3. Za tydzień ks. Grzegorz zaprasza rodziców i dzieci klas III przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii Św. na Msze św. o godz 12.30.

4. Msze z pogrzebu:

+ Tadeusz Klepadło,       N.Wieś,        pt, sb