IV NIEDZIELA ZWYKŁA- ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 2.02.2020r.

Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ZWYKŁA- ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 2.02.2020r. została wyłączona
  1. W poniedziałek (3.02.2020r.) obchodzimy wspomnienie św.Błażeja, po Mszy św. porannej-błogosławieństwo  św. Błażeja od chorób gardła. W środę (5.02.2020r.) św Agaty -. po Mszy św. porannej – błogosławieństwo chleba i wody.
  2. W tym tygodniu,  w I-szy czwartek i I-szy piątek Msze św. będą odprawione o godz. 7.00 i 17.00
  3. Za tydzień w niedzielę po mszy św o godz. 9.30  odbędzie się spotkanie rodziców i młodzieży klas VII i VIII , przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. W dzisiejszą   niedzielę ofiary na tacę są  przeznaczone na zakony klauzurowe, a za tydzień na Fundusz Budowlany naszej Archidiecezji.
  5. Bóg zapłać parafianom z Szorc za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Msze z pogrzebu:

+ Tadeusz Klepadło,       N.Wieś,        pt, sb