XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020r.

Możliwość komentowania XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020r. została wyłączona
  1. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii  jest odprawiane w   dni powszednie po mszy św. wieczornej ,w niedziele po sumie. Zachęcamy do odmawiania różańca św. w swoich miejscowościach, w rodzinach lub prywatnie.
  2. W tym tygodniu ,w I-szy czw, pt, i sb będą msze św. o godz. 7.00 i 17.00 /w Bajkach w Pt  o godz. 15.00/
  3. W czwartek w Mejłach o godz. 19.00 a w sobotę w Krynicy o godz. 12.00 będą odprawione msze św. z racji ich patronów św. Teresy i św. Franciszka.
  4. Dziś są zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom pożaru obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos a w przyszłą niedzielę na Caritas par. i Świętopietrze.
  5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym o godz. 12.30  odbędzie się spotkanie w sprawie I spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy dzieci i rodziców klas III.
  6. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele oraz wzięcie szat liturgicznych do prania, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  7. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Ryszard Kostecki, Trzcianne,           pn, śr, czw

+ Jan Gasławski,   Zubole,                  pn,wt