XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020r.

      Możliwość komentowania XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020r. została wyłączona
  1. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii  jest odprawiane w   dni powszednie po mszy św. wieczornej ,w niedziele po sumie. Zachęcamy do odmawiania różańca św. w swoich miejscowościach , w rodzinach lub prywatnie.Prośmy Boga przez Maryję o pokój na świecie, spokój w naszej Ojczyżnie, wiarę i miłość w  rodzinach i w osobistych intencjach.

W najbliższą sobotę w naszym kościele o godz. 15.00 rozpocznie się prywatna modlitwa przed ołtarzem M.B. w którym będzie umieszczona szata M.B. Pomyślności z Quito z Ekwadoru, znanej z objawień  siostrze Mariannie Franciszce.Modlitwa ta zakończy się mszą św. o godz. 17.00 , a po mszy św. wspólną modlitwa różańcową przed Najświętszym Sakramentem.

2. Za tydzień po Mszy św i Nabożeństwie Różańcowym o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie młodzieży klas VI i VII oraz rodziców przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

3. Dziś są zbierane ofiary do puszek na Caritas par. i Świętopietrze,a w przyszłą niedzielę na „żywy pomnik św Jana Pawła II’ pomoc biednej  studiującej młodzieży.

4. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę prosimy kolejną grupę.

5. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Ryszard Kostecki, Trzcianne,        czw

+ Artur Cieciorko,    Zubole,             pn,śr.

+ Filomena Milewska, B-stok,            wt

+ Marianna Rafałko,        Mejły,         wt

+ Henryk Olkowski, Zucielec,      czw. pt

+ Regina Bartnikiewicz,    B-stok,       pn

+ Eugeniusz Rafałko, Niemiarowo,     Sb

+ Władysława Apoń, N-wo                 pn

+ Czesław Osiecki, ST, Bajki,            śr