XXXI Niedziela Zwykła- Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020r.

      Możliwość komentowania XXXI Niedziela Zwykła- Uroczystość Wszystkich Świętych – 1.11.2020r. została wyłączona
  1. Jutro, t.j poniedziałek  – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.30  i 17.00.  Ofiary na tacę będą zbierane na msze św. składkowe za naszych bliskich zmarłych. ..Poświęcenie nagrobków w niedzielę, za tydzień 8 listopada  po mszy św. o godz. 9.30
  2. Przypominki  przyjmujemy   po każdej mszy św.w dni powszednie w zakrystii, w niedziele przy bocznym  wyjściu kościoła i w kancelarii. Zachęcamy do pisania swoich zmarłych na kartce w domu.św. Ambroży napisał”o tych, których kochaliśmy za życia ,  nie zapominajmy po śmierci”
  3. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele  listopada  o godz. 8.50 i 11.50. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych Z powodu pandemii w imię troski o bezpieczeństwo i zdrowie dniach 1 i 2 listopada cmentarze są zamknięte. Zachęcamy wiernych do indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów swoich bliskich na całą Oktawę uroczystości tj od 3 do 30 listopada.
  4. W tym tygodniu, w I-szy czw, I-szy Pt i I –szą Sb msze św. będą odrawione o godz. 7.00, i 17.00, w Pt w ST. Bajkach o godz. 15.00.
  5. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Artur Cieciorko,    Zubole,             pn,wt

+ Jan Konopko,        Niewiarowo,    czw,pt

+ Henryk Olkowski, Zucielec,           pn,śr

+ Eugeniusz Rafałko, Niewiarowo,  śr,sb

+ Zdzisław Klepadło, N.W.               wt

+ Leokadia Mroczko, Zubole,           czw

+ Stanisława Pogorzelska, ST. Bajki,sb

+ Helena Szlaga, Krynica,   10—30 listopada 2021 r

+ Antoni Kulikowski,  B-stok, 12—26 list., 1—23 grudnia 2021 r