II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r.

      Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r. została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach .Gorzkie Żale będą odprawiane w poniedziałki z modlitwą za naszą Ojczyznę   i soboty po wieczornych  mszach św.    w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej PomocyDroga Krzyżowa – w piątki po mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek obchodzimy uroczystość św. Kazimierza, Głównego Patrona naszej Archidiecezji i Trzciannego. Msza św. o godz. 17.00 będzie odprawiona w intencji wszystkich parafian Trzciannego i obecnych w kościele. Jest to dzień imienin naszego Ks. proboszcza Kazimierza, pamiętajmy o modlitwie za dostojnego solenizanta.
  3. Bóg zapłać parafianom  z Trzciannego za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy I grupę z
  4. W dzisiejszą  niedzielę  są[i] zbierane ofiary do puszek na misje –Ad Gentes.
  5.  Msze z pogrzebów:

 

+ Helena Rutkowska,         Niewiarowo,          pn,wt

+ Jadwiga Mariańska,         Zubole                   pn,śr

+ Alicja Klepadło,              N. Wieś,                czw,pt

+Gabriela  Hermanowska,  Chojnowo,            wt,czw

+ Waldemar Pisanko,           Pisanki,                pt, sb

+Wacław Mocarski,             Boguszki,             pn, wt