III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.03.2021 r.

Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.03.2021 r. została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach .Gorzkie Żale będą odprawiane w poniedziałki z modlitwą za naszą Ojczyznę   i soboty po wieczornych  mszach św.    w niedzielę po mszy św. o 12.30, w środy msza św. wieczorna  z nabożeństwem do M.B. Nieustającej PomocyDroga Krzyżowa – w piątki po mszy św. wieczornej.
  2. Zachęcamy do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych, które planujemy w naszej parafii w dniach  19—21 marca, w piątek, sobotę i niedzielę. Zaplanujmy ten czas na spotkania z Chrystusem w spowiedzi, w słuchaniu Słowa Bożego i w komunii św.  Módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  3.  Za tydzień w sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Trwa kurs przedmałżeński, następne spotkanie w Niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele.
  5. Bóg zapłać parafianom  z Zucielca za sprzątanie kościoła i upranie szat liturgicznych, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. W dzisiejszą  niedzielę   ofiary na tacę przeznaczone są przeznaczone na Kurię Arcybiskupią.
  7. Msze św. z pogrzebów:

+ Helena Rutkowska,         Niewiarowo,          pn,wt