Wielkanoc – 5.04.2021r.

      Możliwość komentowania Wielkanoc – 5.04.2021r. została wyłączona
  1. Uroczystość Wielkanocną  obchodzi się przez oktawę do Niedzieli Przewodniej, która jest Świętem Miłosierdzia. Za tydzień w niedziele po mszy św. o godz. 9.30 specjalne błogosławieństwo dla kierowców i turystów, jak również poświecenie pojazdów mechanicznych.

2. Jutro, w trzecim dniu świętowania Zmartwychwstania pragniemy  złożyć dar modlitwy za naszych zmarłych.  O godz. 8.30 msza św. składkowa za zmarłych z modlitwą różańcową przy 5 stacjach bez procesji. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Na cmentarz udajemy się indywidualnie.

3. Bóg zapłać parafianom  z Zucielca  za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy kolejna grupę.

4. Nabożeństwa z pogrzebów:

        + Helena Rutkowska,         Niewiarowo,      pn,wt

        + Artur Wiszowaty,            Pisanki,             wt,pt

        +Stefan Trykosko,              ST. Bajki,          śr

        +Wacław Wiszowaty,         Wyszowate,      śr, czw.

        +Krystyna Przezdemska,    Krynica,            czw, sb

        +Czesława Popławska,       Szorce,              pt