III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021r.

      Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021r. została wyłączona
  1. W piątek,  o godz. 16.00 w  kościele  będzie odprawiona msza św. w intencji Nowej Wsi z racji uroczystości patrona  miejscowości: św. Wojciecha.
  2. Bóg zapłać parafianom  z Zucielca  za posprzątanie w   kościele , na sobotę  prosimy kolejna grupę.
  3. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Helena Rutkowska,         Niewiarowo,      śr, czw

        + Artur Wiszowaty,            Pisanki,              pn,wt

        +Stefan Trykoszko,              ST. Bajki,          pt

        +Wacław Wiszowaty,         Wyszowate,      pn,wt

        +Krystyna Przezdemska,    Krynica,            pt, sb

        +Czesława Popławska,       Szorce,              śr, cz

 +Tadeusz Klepadło, N.Wieś, 4—27 maja, 1—28czer, 1—50 lip. 2022r

 +Mieczysława Łukaszewicz,B -stok, 7–24 maja 2022r

 +Helena Supińska, Zucielec,3—30 czerw., 4—27 lip. 2022r

Zwracamy się ponowniez serdeczną prośbą o segregacji odpadów na naszym cmentarzu . Wszelkie rośliny, trawy, czy żywe kwiaty bez ozdób możemy wkładać do worków i składać obok pojemnika. Nie wyrzucamy do pojemnika worków zapełnionych trawą, mchem lub liśćmi. Są to odpady rozkładalne, które zawyżają koszty wywozu śmieci – dbajmy o to wszyscy. Znicze szklane tłuczemy – folie, plastik, czy tworzywa sztuczne(np. wieńce) wyrzucamy do pojemnika ugniatając. Bardzo niepokojącym zachowaniem jest podrzucanie śmieci do pojemnika cmentarnego. Kontener na śmieci cmentarne nie jest miejscem na wyrzucanie puszek po piwie i po innych napojach oraz starych połamanych krzeseł. Wszelkie niepokojące zachowania związane z cmentarzem prosimy zgłaszać księżom.