IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 25.04.2021r.

      Możliwość komentowania IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 25.04.2021r. została wyłączona
  1. W poniedziałek,  o godz. 9.00 w  kościele  będzie odprawiona msze św.w intencji Milewa z racji uroczystości patrona  miejscowości: św. Marka. Zapraszamy również parafian z Pisanek, którzy zapomnieli o  swoim  patronie św. Jerzym.
  2. Bóg zapłać parafianom  z Zucielca  za posprzątanie w   kościele , na sobotę  prosimy kolejna grupę.
  3. Nabożeństwo z pogrzebu:

+ Helena Rutkowska,         Niewiarowo,      śr, czw

        + Artur Wiszowaty,            Pisanki,              śr, pt

        +Stefan Trykoszko,             ST. Bajki,         czw, pt

        +Wacław Wiszowaty,         Wyszowate,      pn,wt

        +Krystyna Przezdemska,    Krynica,            wt, sb

        +Czesława Popławska,       Szorce,              pn

        +Wojciech Kamiński,        Trzcianne,         sb

 +Malinowska Czesława, Trzcianne,21 maja 2021r,    2—30czerwca, 6—29 lipca. 2022r

Zwracamy się ponownie z serdeczną prośbą o segregacji odpadów na naszym cmentarzu . Wszelkie rośliny, trawy, czy żywe kwiaty bez ozdób możemy wkładać do worków i składać obok pojemnika. Nie wyrzucamy do pojemnika worków zapełnionych trawą, mchem lub liśćmi. Są to odpady rozkładalne, które zawyżają koszty wywozu śmieci – dbajmy o to wszyscy. Znicze szklane tłuczemy – folie, plastik, czy tworzywa sztuczne(np. wieńce) wyrzucamy do pojemnika ugniatając. Bardzo niepokojącym zachowaniem jest podrzucanie śmieci do pojemnika cmentarnego. . Wszelkie niepokojące zachowania związane z cmentarzem prosimy zgłaszać księżom.