UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.2021r.

Możliwość komentowania UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23.05.2021r. została wyłączona

1. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą odprawiane o godz7.00, 9.30,  11.00St. Bajki ,12.30  17.00.  W tym dniu zapraszamy również  chorych na spowiedź wielkanocną i Sakrament namaszczenia.

Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła tym wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w parafialnym dniu chorych. Sakrament Namaszczenia chorych  będzie udzielany po homilii na mszy św. o godz. 9.30,12.30 i 17.00.

2. Zachęcamy  na nabożeństwa majowe, które są  odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie a  w swoich  miejscowościach  przy kapliczkach patronów.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Najświętszej.      Kończy się czas spowiedzi  i komunii wielkanocnej.

4. Przy ołtarzu M.B. znajduje się skarbona  na kwiaty. Składając ofiarę, możemy wyrazić naszą wdzięczność za otrzymane łaski  lub prosić o  opiekę nad nami.

5. Bóg zapłać parafianom z Niwiarowa  za posprzątanie w kościele,  na sobotę    prosimy kolejną grupę.

6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+Wojciech Kamiński,        Trzcianne,         pn godz. 9.30, wt

+Halina Ciborowska,          Trzcianne,        śr,czw