IX NIEDZIELA Zwykła – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05.2021r.

Możliwość komentowania IX NIEDZIELA Zwykła – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05.2021r. została wyłączona
  1. W czwartek Ur. Bożego Ciała. Zachęcamy do publicznego wyznania wiary w Chrystusa Eucharystycznego we mszy św. i podczas procesji. .Msze św. o godz. 7.00,   9.30 /procesja/ i   17.00,   w St. Bajkach o  14.00. Ołtarze wystawienia w tym roku przygotowują: przy banku – Zubole, przy cmentarzu  – Strażacy, przy drodze do Boguszewa – . Zucielec, przy boisku szk.– N. Wieś.
  2. W oktawie Bożego Ciała o 7.00 Zapraszamy na Msze św. i procesje błagalne o urodzaje:
    • piątek –Zucielec, Pisanki, Mroczki, Niewiarowo, Bajki Zalesie
    • sobota – Chojnowo,  Zubole,  Nowa Wieś, Krynica, St.Bajki
    • poniedziałek – Milewo,  Masie,  Mejły
    • wtorek –Boguszki,  Wojszki,  Wyszowate, Gugny, Dobasz, Stójka .
    • środa -Trzcianne,  Szorce.

3. Także w oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. nieszpory i procesję eucharystyczną. Do procesji zapraszamy dzieci z klas III i IV.

4. Rodzice dzieci z I-szej komunii św. odnowili stary krzyż misyjny, stojący przy wejściu do zakrystii. Bóg zapłać za piękny i pomysłowy dar ołtarza od dzieci komunijnych naszej parafii.

5. Trwają  prace przy naprawie i zabezpieczeniu muru kościelnego. Ilość tych prac będzie uzależniona od ofiar otrzymanych w tym roku na potrzebę parafii. Liczymy na tych, którzy odroczyli wpłatę  na  późniejszy termin . Bóg zapłać za wszelkie ofiary zwłaszcza w tym trudnym czasie pandemii.

6. W tym tygodniu, w I-szy Pt, w I-szą Sb będą msze św o godz. 7.00 i 17 00, w ST Bajkach w Pt o godz. 15.00.

7. Bóg zapłać parafianom z Niewiarowa  za posprzątanie w kościele,  na sobotę    prosimy kolejną grupę.

8. Msze św. z pogrzebów:

+Wojciech Kamiński,        Trzcianne,        czw