XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2021r.

Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2021r. została wyłączona
  1. W środę msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i grono pedagogiczne.

Spowiedż o godz. 7.45.

2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 poświęcone będą tornistry i przybory szkolne, zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie z  klas pierwszych.

3.  Przypominamy, że w niedzielę przed każdą mszą św, odprawiają się nabożeństwa: przed   7.00 –godzinki, 9.30 krótka adoracja z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a przed sumą – różaniec. Zapraszamy chętnych do wcześniejszego  przyjścia do kościoła i udziału w nabożeństwie.

4. Zachęcamy młodzież gimnazjalną, szkół średnich jak również studentów do zaangażowania się w uświetnienie liturgii poprzez śpiewanie psalmów, czytania modlitwy wiernych i lekcji mszalnych.

5    W tym tygodniu pierwszy  piątek i sobota miesiąca. Msze św. o godz.  7.00 i 17.00  w piątek w Bajkach o godz. 15.00.

W I –sze piątki odwiedzamy chorych. Rodziny, które chciałyby pomóc chorej osobie w przyjęciu komunii św. w tym dniu, prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.

6. .Nabożeństwo z pogrzebu

+Henryka Dąbrowska,       Mroczki,         śr

+Edward Falkowski,          Krynica    ,     wt

+Tadeusz Szorc,                Szorce             śr

+Stanisław Gieńko,           Krynica,          czw

+Henryka Tyszkiewicz,     Mroczki,         pn,pt,

+Tadeusz Wiszowaty,        Wyszowate,    czw.

+Wincenta Niedziołko,      ST. Bajki,       pn. wt

+Antoni Siemionkowicz,   Zubole,           pt

+Grzegorz Frąckiewicz,    N. W,              sb

+Krystyna Sadowska,        N.W.               sb

+Leokadia Sawicka,          Szorce,            3, 18 grudnia 2021 r

7. prasa

7.Bóg zapłać Parafianom. z Pisanek.za sprzątanie k-ła,w Sb prosimy kolejną grupę.