XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2021r.

Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2021r. została wyłączona
  1. W dzisiejszą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 poświęcone będą tornistry i przybory szkolne, zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie z  klas pierwszych.

2. W środę Święto Narodzenia N.M.P. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 9.30. i 17.00. poświęcenie ziarna po każdej mszy św.

3.     W dniu dzisiejszym są zbierane ofiary na tacę  na Kurię Arcybiskupią, a w przyszłą niedzielę do   puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu..

4. Bóg zapłać parafianom z Pisanek za posprzątanie kościoła  na Sb prosimy kolejną   grupę.

5. Nabożeństwa z pogrzebu

+Henryka Dąbrowska,       Mroczki,         śr

+Tadeusz Gutowski,          N.Wieś           pn

+Tadeusz Szorc,                Szorce             czw

+Stanisław Gieńko,           Krynica,          pt

+Henryka Tyszkiewicz,     Mroczki,        sb

+Tadeusz Wiszowaty,        Wyszowate,   pt.

+Danuta Odyjewska,         ST. Bajki        sb

+Antoni Siemionkowicz,   Zubole,           pn