XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021r.

Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021r. została wyłączona

1. W wtorek  obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża św .a w środę wspomnienie Matki Bożej  Bolesnej.

2. W sobotę  o godz. 18.00 w kościele będzie odpawiona msza św za mieszkańców Zubola z racji wspomnienia ich patrona św. Stanisława Kostki.

3. Wśród niektórych parafian powstała inicjatywa odnowienia nagrobków  księży, spoczywających na naszym cmentarzu. Zostały już odnowione pomniki księży pogrzebanych przy  kościele. Obecnie trwają prace  na cmentarzu. Za dwa tygodnie ofiary na tacę będą przeznaczone na ten cel.

4. W dniu dzisiejszym są zbierane ofiary  do   puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.

5. Bóg zapłać parafianom z Pisanek za posprzątanie kościoła  na Sb prosimy kolejną   grupę.

6.      Nabożeństwa z pogrzebu:

+Henryka Dąbrowska,       Mroczki,         śr

+Tadeusz Gutowski,          N.Wieś           czw

+Tadeusz Szorc,                Szorce             czw

+Stanisław Gieńko,           Krynica,          sb

+Kamila Karwowska,Pisanki,                  pn, sb

+Tadeusz Wiszowaty,        Wyszowate,   wt.

+Danuta Odyjewska,         ST. Bajki        pt

+Antoni Siemionkowicz,   Zubole,           pn