Dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej parafii przeprowadzana jest zbiórka ofiar na potrzeby osób głodujących w Ukrainie. Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na zakup konserw i środków medycznych, które zostaną przekazane Obronie Terytorialnej Ukrainy. Niezwłocznie po zakończeniu zbiórki zostaną zakupione towary i przewiezione na stronę Ukraińską. Prosimy o modlitwę, aby dary z Bożą pomocą szczęśliwie dotarły. Dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji.

      Możliwość komentowania Dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej parafii przeprowadzana jest zbiórka ofiar na potrzeby osób głodujących w Ukrainie. Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na zakup konserw i środków medycznych, które zostaną przekazane Obronie Terytorialnej Ukrainy. Niezwłocznie po zakończeniu zbiórki zostaną zakupione towary i przewiezione na stronę Ukraińską. Prosimy o modlitwę, aby dary z Bożą pomocą szczęśliwie dotarły. Dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji. została wyłączona