III NIEDZIELA WIELKANOCNA – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 1.05.2022r.

Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKANOCNA – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 1.05.2022r. została wyłączona

1. W wtorek obchodzimy ur. M.B. Królowej Polski. Msze św o godz. 7.00, 9.30,   11.00 St. Bajki,   12, 30 i 17.00.

2. Jutro, w poniedziałek o godz 10.00 w Bajkach Zal.   będzie odprawiona msza św w intencji mieszkańców i ich rodzin i gości z racji ich patrona . św Józefa .

3.W przyszłą niedzielę  na mszy św. o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przyjmą I-szą komunię św.

Spowiedź. dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 15.00.

4. Bóg zapłać parafianom z Szorc  za posprzątanie w kościele , na sobotę  prosimy rodziców dzieci z I-szej komunii św.

5. Suma ofiar zebranych na transport darów z naszej parafii na Ukrainę wyniosła 12 847 zł i 5 euro. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, strażakom i harcerzom także za zbiórkę , a. Antoniemu Bajkiewiczowi, Bożenie Pogorzelskiej i ks Marcinowi za transport na granicę.

6. Rozpoczęły się prace przy odnowieniu głównego ołtarza

W minionym tygodniu trwały prace przy renowacji obrazu św. App Piotra i Pawła, a w tym tygodniu  planuje się  odnowić i pozłocić  tabernakulum. Prace przy renowacji krzyża, masztów i żagli rozpoczną się po uroczystości I-szej  komunii św.  po postawienu rusztowań.

W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na wsparcie pokrycia kosztów renowacji ołtarza św. Rodziny.

6.  Nabożeństwo z pogrzebu

+Antoni Kobeszko,,               Krynica,     wt