XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2022 r.

Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2022 r. została wyłączona

1. Dziś XXVI niedziela zwykła w roku liturgicznym. Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i pomocy w nowych środowiskach.
  2. W najbliższą sobotę rozpoczniemy PAŹDZIERNIK – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich; dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym, które będzie odprawiane:
  • w dni powszednie, po Mszy św. o godzinie 17.00
  • w niedzielę, po Mszy św. o godzinie 12.30

3. Sobota w tym tygodniu, jest I sobotą miesiąca

4. Najbliższa niedziela – 2 października – to I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godzinie 9.30 – procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy całą Białą Procesję do udziału.

5. W tym tygodniu patronują nam:

• 27.09 (wtorek) – wsp. św. Wincentego a Pulo, Prezbitera
  • 28.09 (środa) – wsp. św. Wacława, Męczennika
  • 29.09 (czwartek) – Święto św. Archaniołów; Michała, Gabriela i Rafała
  • 30.09 (piątek) – wsp. św. Hieronima, Prezbitera i Doktora kościoła
  • 1.10 (sobota) – wsp. św. Teresy od dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora kościoła

6. W przyszłą niedzielę:

• po Mszy św. o godzinie 9.30 (w salce parafialnej) spotkanie dzieci i rodziców klas III
  • po Mszy św. o godzinie 12.30 na plebani spotkanie Rady Parafialnej

7. Dziś po Mszy św. o godzinie 9.30 spotkanie ministrantów z ks. Tomaszem

8. W sobotę, 1 października, o godzinie 19.00 Msza św. w Mejłach (z racji wspomnienia św. Teresy od Dzieciątka Jezus)

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej