XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 r.

Możliwość komentowania XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 r. została wyłączona
  1. Dziś XXVII niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  • dzisiejsza niedziela jest I niedzielą miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  • po procesji (w salce parafialnej) spotkanie dzieci i rodziców klas III
  1. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich; dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym.
  • w dni powszednie po Mszy św o godz. 17.00
  • w niedziele po Mszy św o godz. 12.30

Osoby które nie mogą przybyć na modlitwę do świątyni, zapraszamy do odmawiania różańca w domach!

1. Osoby modlące się na różańcu mogą uzyskać łaskę odpustu zupełnego, czyli darowanie kar czyśćcowych za grzechy. Taki odpust można uzyskać pod zwykłymi warunkami, odmawiając jedną część różańca.
  1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca
  • I piątek miesiąc a w kaplicy w Starych Bajkach o godz. 15.00
  1. W liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • 4.10 (wtorek) – wsp. św. Franciszka z Asyżu.
  • 5.10 (środa) – wsp. św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy
  • 7.10 (piątek) wsp. NMP, Różańcowej
  1. We środę o godz. 8.30 Msza św. W naszym kościele dla uczniów nauczycieli i rodziców naszej szkoły, która obchodzi święto związane z Patronem Szkoły – św. Franciszkiem
  1. W sobotę, 8 października o godz. 19.00 Msza św. w KRYNICY z racji ich patrona św. Franciszka
  1. Sprzątanie kościoła – Nowa wieś. Dziękujemy tym, który posprzątali kościół w sobotę.
  1. Dziś po różańcu na plebani spotkania Rady Parafialnej.

W przyszła niedzielę – 09.10.2022 r. po Mszy św. o 9.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania (uczniów klas I szkół ponadpodstawowych)

1. W mięsiącu papierniku prowadzimy także nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza – wszystkich chłopców, którzy pragną być przy ołtarzy i służyć Panu Bogu serdecznie zapraszamy!!
  1. Wszystkim Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożej mądrości w codziennych wyborach, wzrastania w miłości oraz podejmowania pokornej służby względem Boga i bliźniego